+48 500 503 512

Medycyna estetyczna

Nasz salon AVENZA współpracuje z doświadczonym lekarzem medycyny estetycznej, który zapewnia najwyższej jakości usługi i dba o bezpieczeństwo i zadowolenie każdego pacjenta. Nasz dyplomowany lek. med. Estetycznej posiada duże doświadczenie ponieważ już od kilkunastu lat działa w branży Medycyny Estetycznej oraz jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Ani Aging.

AVENZA salon oferuje szeroki wachlarz zabiegów Medycyny Estetycznej poprawiających urodę, takich jak botox, wypełniacze, stymulatory tkankowe, laser CO2, osocze bogatopłytkowe czy modelowanie ust. W salonie AVENZA możecie czuć się bezpiecznie ponieważ wszystkie wymienione zabiegi są przeprowadzane przez doświadczonego lekarza.

Dbamy o bezpieczeństwo naszych pacjentów i stawiamy na naturalność efektów, dlatego pracujemy tylko na renomowanych produktach. Naszym celem jest zapewnienie Państwu jak najlepszych efektów w jak najkrótszym czasie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych pacjentów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, chętnie na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami już dziś!

Zadbamy o Twoją urodę i bezpieczeństwo, a także o to, aby efekty były jak najlepsze.

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym to jeden z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych zabiegów medycyny estetycznej, pozwalający salonie AVENZA przez Lekarza Medycyny Estetycznej.

VOLUMETRIA

Volumetria twarzy, znana również jako modelowanie twarzy, jest popularnym zabiegiem medycyny estetycznej wykonywanym w naszym salonie AVENZA przez doświadczonego lekarza.

STYMULATORY TKANKOWE

Stymulatory tkankowe to nowoczesne rozwiązanie Medycyny Estetycznej, które pozwala na odmłodzenie skóry i poprawę jej jędrności oraz elastyczności.

MODELOWANIE UST

Uzyskaj naturalny kształt i objętość Twoich ust. Modelowanie polega na wypełnieniu ust specjalnymi preparatami, takimi jak kwas hialuronowy, pozwalającymi na uzyskanie naturalnego efektu powiększenia i odmłodzenia.

LASER CO2 USUWANIE ROZSTĘPÓW, BLIZN I I BLIZN POTRĄDZIKOWYCH

Zabieg medycyny estetycznej polegający na usuwaniu niedoskonałości skóry za pomocą lasera. Zabieg jest wykonywany przez doświadczonego Lekarza i może być stosowany w celu usunięcia blizn, rozstępów, przebarwień, zmarszczek, oraz niedoskonałości skóry - trądzik.

LASER CO2 RESURFACING

Laser CO2 jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej redukujących oznaki starzenia się skóry, takich jak głębokie zmarszczki i utrata jędrności. Zabieg w naszym salonie wykonywany jest przez Lekarza Medycyny Estetycznej.

BOTOX

Najpopularniejszy zabieg Medycyny Estetycznej, który pozwala na skuteczną redukcję zmarszczek mimicznych na twarzy. Zabieg polega na wstrzyknięciu do mięśni twarzy specjalnej substancji -toksyny botulinowej, która działa poprzez relaksację mięśni. Dzięki temu skóra staje się bardziej rozluźniona, a zmarszczki mniej widoczne.