+48 500 503 512

Poznaj nasze zabiegi

Zapraszamy do miejsca, w którym poczujesz się wyjątkowo. Tu znajdziesz upragniony relaks i wytchnienie, zregenerujesz ciało i uspokoisz myśli. Zespół wykwalifikowanych specjalistów zadba o to, byś znalazł spokój ducha, wewnętrzną harmonię, odzyskał poczucie atrakcyjności. Oferowane zabiegi na twarz i ciało stworzone dla kobiet i mężczyzn pozwolą Ci cieszyć się swoim wyglądem, czerpać radość z piękna własnego ciała. Szeroki wybór zabiegów kosmetycznych sprawia, że możemy kompleksowo zatroszczyć się o Twoje ciało.

Bogaty pakiet czynności pielęgnacyjnych przyniesie zmęczonym stopom i dłoniom ulgę oraz przywróci im jedwabistość. Peelingi oraz masaże oczyszczą i odżywią skórę Twojej twarzy i szyi, pozbawią ją oznak zmęczenia, rozświetlą naturalnym blaskiem. Zadbamy o gładkość Twojego ciała oraz zdrowy i atrakcyjny wygląd paznokci. Dzięki relaksacyjnym masażom zapomnisz o codziennych problemach, ukoisz nerwy, wyciszysz się i odetchniesz. Rytuały wellness zabiorą Cię w niezwykłą, zmysłową podróż, podczas której towarzyszyć Ci będą aromatyczne i orzeźwiające zapachy. Będzie to idealna odskocznia dla Ciebie po ciężkim dniu. 

Zapewniamy bezpieczeństwo usług, indywidualne podejście do każdego klienta, komfortowe, eleganckie wnętrze oraz niezapomniane chwile przyjemności.