+48 500 503 512

MODELOWANIE CIAŁA ICOONE & STORZ

Najnowszy model ICOONE LASER Med 2 do modelowania sylwetki ciała dostępny w salonie urody AVENZA Wrocław – jest aż o 25% skuteczniejszy od swojej poprzedniej wersji!
Najnowszy ICOONE LASER posiada większą powierzchnię mikrostymulatorów na głowicach Robotwins i Robomini co przekłada się na większą stymulację układu limfatycznego, układu krążenia i większy efekt ujędrnienia skóry. Dodatkowo najnowszy model został wyposażony w 3 nowe mikrokońcówki ROBOMICRO dla jeszcze bardziej spersonalizowanych zabiegów.

STORZ MEDICAL

Storz Medical wykorzystuje technologię fali akustycznej w zabiegach medycyny estetycznej i fizjoterapii. Fala akustyczna stymuluje mechanicznie tkanki, poprawia metabolizm komórkowy, stymuluje powstawanie nowych naczyń krwionośnych. Jest to nieinwazyjna metoda leczenia cellulitu oraz zwiotczałej tkanki łącznej. Storz jest jedną z najbardziej skutecznych metod w redukcji zaawansowanego, zwłókniałego cellulitu oraz zbitej tkanki tłuszczowej, a także doskonale sprawdzi się w terapiach profilaktycznych oraz łączonych z modelowaniem sylwetki ciała Icoone.

Modelowanie sylwetki ciała ICOONE Laser

Zadbaj z nami o swoje ciało już dziś! ICOONE Laser Med to najnowsza technologia pozwalająca na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry. Innowacyjna i bezinwazyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej i usuwania cellulitu. Zabieg Icoone to zarazem najszybszy i najbezpieczniejszy sposób na ujędrnienie i poprawę napięcia skóry. Modelowanie sylwetki jeszcze nigdy nie było takie proste!