+48 500 503 512

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym to jeden z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych zabiegów medycyny estetycznej, pozwalający salonie AVENZA przez Lekarza Medycyny Estetycznej.

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie człowieka, odpowiedzialną za nawilżenie i elastyczność skóry.
W procesie starzenia się, poziom kwasu hialuronowego w skórze maleje, co prowadzi do utraty jędrności i pojawienia się zmarszczek. Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym polega na wstrzyknięciu odpowiedniej dawki tej substancji w głąb skóry, co pozwala na natychmiastowe wygładzenie twarzy.
Dzięki temu zabiegowi, skóra jest bardziej napięta i jędrniejsza, a zmarszczki są mniej widoczne.
Po zabiegu pacjent może wrócić do swoich codziennych aktywności. Efekty zabiegu są widoczne natychmiast i utrzymują się przez kilka miesięcy, po czym kwas hialuronowy jest stopniowo metabolizowany przez organizm.

Jeśli chcą Państwo uzyskać młodszy i bardziej promienny wygląd skóry, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym. Nasz Lekarz posiada wieloletnie doświadczenie i dostosowuje zabieg do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego klienta.

Czas:

30 min.

Cena:

900 zł

Ceny zabiegu

 

CENY ZABIEGU WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK Cena
BRUZDA NOSOWOWARGOWA 30 min
  900 zł
LINIE MARIONETEK 30 min
  900 zł
PODNIESIENIE KĄCIKÓW UST 30 min
  900 zł
ZMARSZCZKI PALACZA 30 min
  900 zł