+48 500 503 512

BOTOX

Najpopularniejszy zabieg Medycyny Estetycznej, który pozwala na skuteczną redukcję zmarszczek mimicznych na twarzy. Zabieg polega na wstrzyknięciu do mięśni twarzy specjalnej substancji -toksyny botulinowej, która działa poprzez relaksację mięśni. Dzięki temu skóra staje się bardziej rozluźniona, a zmarszczki mniej widoczne.

Botox jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą pozbyć się zmarszczek mimicznych na twarzy, takich jak lwia zmarszczka czy zmarszczki na czole. Zabieg jest szybki i nieinwazyjny, a efekty są widoczne już po kilku dniach.
Nasz doświadczony Lekarz Medycyny Estetycznej pomoże Ci w doborze odpowiedniej terapii, dostosowanej do Twoich potrzeb i oczekiwań. Zadbamy o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo, a także o to, aby efekty były jak najlepsze.
Jeśli chcesz pozbyć się zmarszczek mimicznych na twarzy i odmłodzić swoje spojrzenie, Botox jest doskonałym rozwiązaniem. Skontaktuj się z nami, a przeprowadzimy Cię przez cały proces i odpowiemy na wszystkie pytania. Ciesz się piękną i młodzieńczą twarzą z Botoxem.

Czas:

20 min.

Cena:

od 450 zł

Ceny pakietów

CENY ZABIEGU BOTOX Cena
Botox 1 partia 20 min
  450zł
Botox 2 partie 20 min
  900 zł
Botox 3 partie 20 min
  1150 zł
Botox pachy 20 min
  1500 zł