+48 500 503 512

Peeling Kawitacyjny

Peeling kawitacyjny jest to nowoczesny zabieg głębokiego oczyszczania skóry. Sprawdza się w przypadku każdego rodzaju cery, nawet w przypadku cer wrażliwych i naczyniowych. Peeling kawitacyjny jest rewelacyjnym wstępem do wielu zabiegów pielęgnacyjnych. Peeling kawitacyjny to zabieg bezbolesnego i głębokiego oczyszczenia skóry. Zabieg ten wykonuję się przy użyciu urządzenia emitującego fale ultradźwiękowe, które w kontakcie z wilgotną skórą tworzą mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem. Pęcherzyki w skutek działania fal ultradźwiękowych pękają, prowadząc do oczyszczenia skóry z obumarłych komórek naskórka. Doskonale przygotowuje skórę do wchłaniania substancji aktywnych zawartych w kosmetykach, wygładza i oczyszcza.

Czas:

60 - 75 min.

Cena:

180 - 220 zł

Peeling kawitacyjny – efekty

Peeling kawitacyjny skutecznie usuwa martwe komórki naskórka, dokładnie oczyszcza skórę oraz blokuję namnażanie się drobnoustrojów na jej powierzchni. Zabieg ten poprawia mikrokrążenie krwi oraz limfy, zapewnia skórze odpowiedni poziom dotlenienia. Peeling kawitacyjny pobudza komórki skóry do naturalnej odbudowy. Peeling kawitacyjny doskonale oczyszcza, odświeża i dodaje blasku skórze. Po pierwszym zabiegu skóra jest bardziej napięta. Zabieg z użyciem peelingu kawitacyjnego wygładza drobne zmarszczki, zapewniając delikatny efekt odmłodzenia skóry.

Peeling kawitacyjny – dla kogo?

Peeling kawitacyjny skutecznie usuwa martwe komórki naskórka pozostając na powierzchni skóry powodują efekt szarej, zmęczonej cery. Gdy warstwa zrogowaciałego naskórka staje się grubsza, bardziej widoczne stają się zmarszczki, powstają zaskórniki i inne niedoskonałości skóry. Domowa pielęgnacja jest niewystarczająca do skutecznego i głębokiego oczyszczenia skóry. Wtedy doskonale sprawdzi się łagodny peeling kawitacyjny. Zabieg peelingu kawitacyjnego przeznaczony jest do wszystkich rodzajów cery. Doskonale się sprawdzi w takich sytuacjach jak:
  • cera mieszana
  • cera ziemista
  • cera trądzikowa, zanieczyszczona
  • cera odwodniona

Peeling kawitacyjny – przeciwwskazania

  • choroby nowotworowe
  • ciąża i karmienie piersią
  • stany zapalne w miejscu zabiegu
  • aktywna opryszczka
  • aktywny trądzik

Ceny zabiegu Peeling kawitacyjny

CENY ZABIEGU PEELING KAWITACYJNY Cena
Peeling kawitacyjny
twarz + szyja
60 min
  180 zł
Peeling kawitacyjny
twarz + szyja + dekolt
75 min
  220 zł