+48 500 503 512

Modelowanie sylwetki ciała ICOONE Laser

Modelowanie sylwetki ciała i twarzy ICOONE jest to opatentowaną medyczną technologią inspirowaną intuicją profesora Jean-Claude’a Guimberteau, specjalisty w dziedzinie chirurgii rekonstrukcyjnej. Ta najnowsza technologia pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry. Innowacyjna i bezinwazyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej i usuwania cellulitu. Zabieg modelujący twarz i ciało Icoone laser to zarazem najszybszy i najbezpieczniejszy sposób na ujędrnienie i poprawę napięcia skóry. Modelowanie sylwetki jeszcze nigdy nie było takie skuteczne!

Czas:

od 30 min.

Cena:

od 250 zł

Cena w pakiecie:

od 207 zł

Efekty ICOONE Laser MED 2

 • usuwanie cellulitu i wyrównanie powierzchni skóry
  ujędrnienie skóry
 • stymulacja produkcji kolagenu, elastyny
 • modelowanie sylwetki
 • poprawa krążenia krwi i limfy (drenaż limfatyczny)
 • stymulacja usuwania toksyn z organizmu
 • poprawa mikrokrążenia krwi i dotlenienia tkanek
 • przyspieszenie metabolizmu komórkowego
 • zmniejszenie obrzęków i stanów zapalnych

Przeciwwskazania ICOONE Laser MED 2

 • leki (np. ibuprofen, aspiryna itp.), suplementy, zioła fotouczulające (np. dziurawiec, nagietek, skrzyp polny, bratek, rumianek, pokrzywa)
 • choroby nowotworowe
 • infekcje wirusowe, grzybicze, bakteryjne
 • antybiotykoterapia (zabieg można wykonać najwcześniej po 3 tygodniach od zakończenia leczenia)
 • skóra podrażniona w okolicy zabiegowej

CENNIK Modelowanie sylwetki ciała i twarzy ICOONE Laser

Modelowanie sylwetki ciała i twarzy ICOONE laser Cena
Iloć zabiegów: 1 5 10 15
BAZA +1 FOCUS 250 zł 1100 zł 2200 zł 3100 zł
BAZA +2 FOCUSY 280 zł 1300 zł 2500 zł 3600 zł
BAZA +3 FOCUSY 310 zł 1400 zł 2700 zł 3900 zł
BAZA +4 FOCUSY 340 zł 1600 zł 3000 zł 4300 zł

ICOONE laser 2 – co to jest?

ICOONE Laser Med. 2 to opatentowana technologia, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikropęcherzykową Stymulację (M.M.S.A ) Roboderm. Mikrostymulatory obracają się tam i z powrotem, precyzyjnie i skutecznie stymulując skórę na całej powierzchni, docierając do najmniejszych jej części i generując do 21 600 mikrostymulacji, na minutę która działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej czy powodowania urazów. Dzięki temu skóra otrzymuje 21.600 bodźców mikrostymulacyjnych na minutę pracy. Działanie stymulujące odbywa się na 3 powierzchniach jednocześnie. ICOONE® laser 2 jest w rzeczywistości technologią, która umożliwia dwuręczny symetryczny zabieg, pracując jednocześnie po obu stronach ciała. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry. ICOONE laser 2 łączy ze sobą patent Roboderm® z energią biostymulującego lasera i światła LED, wywołując efekt fotochemiczny w tkankach i stymulując większą przepuszczalność błon komórkowych. Fala 915 nm lasera diodowego przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez lipidy w adipocytach. Powoduje to podwyższenie ich temperatury i w przyspieszenie procesu lipolizy.

 

ICOONE laser 2 – dla kogo?

Icoone laser 2 polecamy wszystkim kobietom i mężczyznom, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów terapeutycznych i estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry znajdziemy programy medyczne i kosmetyczne, które optymalnie dostosują się do indywidualnych potrzeb. Zabiegi Icoone szczególnie polecamy osobom z problemami nadmiernej tkanki tłuszczowej, problemami naczyniowymi, przed i po zabiegach chirurgicznych, kobietom po porodzie mających problem z luźną skórą, walczących z nadwagą i cellulitem.

 

Icoone laser 2 – jak wygląda zabieg?

Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym (baza) na całe ciało z odpowiednio dobranym programem z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb, stanu i kondycji skóry oraz rodzaju cellulitu. Następnie stosujemy 10 minutowe programy lokalne (fokusy), które skierowane są na konkretny problem terapeutyczny (redukcja złogów tłuszczowych, ujędrnianie skóry, redukcja cellulitu i wiele innych) i konkretną strefę zabiegową (ramiona, brzuch, plecy, wewnętrzna strona ud, pośladki, talia, nogi, łydki, dekolt, biust, twarz). Łącznie mamy do dyspozycji 40 programów kosmetycznych dla kobiet 35 programów kosmetycznych dla mężczyzn oraz 16 programów medycznych.

 

Icoone laser 2 – czy zabieg jest bolesny?

Zabieg Icoone jest bezinwazyjny i bezbolesny. Nie odczuwamy dyskomfortu, a sam zabieg można porównać do przyjemnego masażu. Podczas zabiegu ICOONE wiele naszych klientek doskonale się relaksuje, korzystając z czasu tylko dla siebie.

 

Badania kliniczne

Wszystkie badania kliniczne, które zostały przeprowadzone na uczelniach we Włoszech i Francji, potwierdzają nadzwyczajną efektywność zabiegów ICOONE, jak również potwierdziły niekwestionowane bezpieczeństwo zastosowania techniki Roboderm. Na podstawie tych badań stwierdzamy, że urządzenie ICOONE jest doskonałym rozwiązaniem w zabiegach kosmetycznych, a także doskonałym narzędziem w przypadku wielu problemów w funkcjonowaniu układu limfatycznego, krwionośnego czy mięśniowego.