+48 500 503 512

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa spłyca zmarszczki i blizny, zmniejsza widoczność porów i ujednolica koloryt skóry. Zabieg mezoterapii mikroigłowej zwiększa syntezę kolagenu oraz elastyny, a tym samym skutecznie ujędrnia skórę. Zabiegi z mikronakłuciami wykonywanie w serii pomagają zniwelować blizny potrądzikowe, pooparzeniowe oraz pooperacyjne. Mezoterapia mikroigłowa jest skuteczna w redukcji przebarwień, ponieważ przebudowuję skórę od środka. Urządzenie wykorzystywane do mezoterapii mikroigłowej ze względu na swoje małe rozmiary pozwala na przeprowadzenie zabiegu kosmetycznego nie tylko na szyi, dekolcie, brzuchu czy ramionach, ale również w trudno dostępnych miejscach jak okolica oka, czy okolica ust. Precyzja działania skraca czas rekonwalescencji bez niepożądanych skutków ubocznych. Zabieg przeprowadza doświadczony kosmetolog.

Czas:

45 - 75 min.

Cena:

150 - 400 zł

Efekty Mezoterapia Mikroigłowa

 • wygładzenie zmarszczek
 • regeneracja i odmłodzenie skóry
 • ujędrnienie i poprawa struktury skóry
 • redukcja przebarwień
 • widoczna poprawa elastyczności i jędrności skóry
 • poprawa jakości skóry
 •  

Przeciwwskazania Mezoterapia Mikroigłowa

 • choroby nowotworowe
 • ciąża i karmienie piersią
 • stany zapalne w miejscu zabiegu
 • aktywna opryszczka
 • aktywny trądzik

Ceny zabiegu Mezoterapia Mikroigłowa

Kosmetologia MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA Cena
Mezoterapia Mikroigłowa
oczy
45 min
  170 zł
Mezoterapia Mikroigłowa
twarz
60 min
  300 zł
Mezoterapia Mikroigłowa
twarz, szyja
60 min
  340 zł
Mezoterapia Mikroigłowa
twarz, szyja, dekolt
75 min
  400 zł

Mezoterapia mikroigłowa – na czym polega zabieg?

Zabieg mezoterapii mikroigłowej jest bezpieczny, a przy tym bardzo skuteczny. Polega na intensywnym i kontrolowanym nakłuwaniu skóry. Mikronakłuwanie ma za zadanie uruchomić procesy naprawcze i regeneracyjne naszej skóry. Wywołując kontrolowany stan zapalny w naszej skórze zapoczątkowuje się mechanizm wytwarzania nowego kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego – trzech najważniejszych składników odpowiedzialnych za młodość i sprawne funkcjonowanie skóry.

Zabieg wykonują się przy użyciu urządzenia ze specjalną głowicę mikroigłową, która pozwala na bardziej precyzyjne działanie. W głowicy znajdują się ultra cienkie, jednorazowe, molibdenowe igły, które nie wywołują reakcji alergicznych. Możliwość dobierania głębokości iniekcji (w zakresie od 0,5 mm do 2,5 mm ) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu.

Mezoterapia mikroigłowa – jak często?

Dla uzyskania najlepszych efektów mezoterapii mikroigłowej zabieg warto powtarzać 3-4 razy w odstępie 4 tygodni. Dla podtrzymania efektów rekomendujemy powtarzanie mezoterapii mikroigłowej raz w roku lub co pół roku w zależności od potrzeb. Plan terapii przygotowuje doświadczony kosmetolog.

Mezoterapia mikroigłowa – jakie skutki uboczne?

Po zabiegu mogą pojawić się przejściowe objawy, takie jak: podrażnienia skóry, zaczerwienienia, obrzęk, uczucie lekkiego ściągnięcia skóry. Objawy te ustępują samoistnie w ciągu kilku dni.

Mezoterapia mikroigłowa – jakie zalecenia po zabiegu?

Należy dbać o higienę i stosować kosmetyki zalecone przez specjalistę przeprowadzającego zabieg. Ważne jest także przestrzeganie harmonogramu kolejnych zabiegów. Korzystne efekty mezoterapii mikroigłowej mogą utrzymywać się bardzo długo, ważne jest jednak poddawanie się zabiegom podtrzymującym. Ważne jest stosowanie filtrów ochronnych SPF 50+.