+48 500 503 512

Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie laserem Mediostar Monolith to innowacyjny zabieg przywracający skórze sprężystość i młodszy wygląd. Umożliwia regenerację skóry, poczynając od poprawy sprężystości i zagęszczenia jej struktur, oraz redukcję objawów fotostarzenia. Zabiegi najnowszej generacji laserem Mediostar sprawiają, że skóra wygląda wyraźnie młodziej i zdrowiej. Innowacyjna technologia fotoodmładzania stymuluje skórę do naturalnej rewitalizacji i skutecznie walczy z defektami urody, przy których efekty tradycyjnych zabiegów kosmetologicznych są niewystarczające. Zabieg jest bezpieczny, wykonywany najnowocześniejszym na świecie laserem Mediostar Monolith przez naszych doświadczonych kosmetologów, posiadających odpowiednie certyfikaty.

Z upływem czasu skóra traci swoją jędrność i elastyczność, a pierwsze objawy starzenia się skóry pojawiają się już przed 30 rokiem życia. Po 40 roku życia są już zwykle bardziej nasilone. Na twarzy pojawiają się nieestetyczne zmarszczki i bruzdy, ponieważ z wiekiem w skórze zmniejsza się produkcja kolagenu i elastyny. Z kolei na ciele pojawiają się brunatne przebarwienia, plamy soczewicowate, plamy starcze, popękane naczynka i pajączki. Obecnie wszystkie te problemy można zlikwidować lub zredukować dzięki osiągnięciom kosmetologii i medycyny estetycznej.  Nasz laser medyczny Mediostar Monolith – aktualnie najnowocześniejsze i innowacyjne urządzenie na świecie – wykazuje szerokie spektrum działania: usuwa niedoskonałości związane z fotostarzeniem, drobne zmarszczki, przebarwienia, rumień, a jednocześnie zwęża pory i ujędrnia skórę.

Czas:

60 - 90 min.

Cena:

350 - 470 zł

Efekty footodmładzanie

 • zagęszczenie skóry i spłycenie zmarszczek
 • poprawa struktury skóry i intensywne jej ujędrnienie
 • zwężenie porów, wygładzenie skóry
 • widoczna poprawa kolorytu skóry
 • wizualne odmłodzenie skóry

Fotoodmładzanie – przeciwwskazania

 • ciąża i karmienie piersią
 • świeża opalenizna (również po solarium i samoopalaczach)
 • leki (np. ibuprofen, aspiryna itp.) , suplementy, zioła fotouczulające (np. dziurawiec, nagietek, skrzyp polny, bratek, rumianek, pokrzywa)
 • choroby nowotworowe
 • choroby skóry (bielactwo, opryszczka, łuszczyca, choroby pęcherzykowe, uczulenie na słońce, infekcje skóry)
 • infekcje wirusowe, grzybicze, bakteryjne
 • antybiotykoterapia (zabieg można wykonać najwcześniej po 3 tygodniach od zakończenia leczenia; antybiotyków nie wolno przyjmować również przez 3 tygodnie po zabiegu)
 • skłonność do przebarwień
 • stosowanie kosmetyków zawierających witaminy: A, E, C czy retinol w wysokich stężeniach
 • depilacja woskiem, depilatorem, pęsetą (należy zaprzestać ok. miesiąc przed zabiegiem)
 • skóra podrażniona w okolicy zabiegowej
 • przyjmowanie hormonów fotouczulających

Ceny zabiegu Fotoodmładzanie

Kosmetologia FOTOODMŁADZANIE Cena
Fotoodmładzanie
twarz
60 min
  350 zł
Fotoodmładzanie
twarz, szyja
75 min
  400 zł
Fotoodmładzanie
twarz, szyja dekolt
90 min
  470 zł

Fotoodmładzanie – czy warto?

Z upływem czasu skóra traci swoją jędrność i elastyczność, a pierwsze objawy starzenia się skóry pojawiają się już przed 30 rokiem życia. Po 40 roku życia są już zwykle bardziej nasilone. Na twarzy pojawiają się nieestetyczne zmarszczki i bruzdy, ponieważ z wiekiem w skórze zmniejsza się produkcja kolagenu i elastyny. Z kolei na ciele pojawiają się brunatne przebarwienia, plamy soczewicowate, plamy starcze, popękane naczynka i pajączki. Obecnie wszystkie te problemy można zlikwidować lub zredukować dzięki osiągnięciom kosmetologii i medycyny estetycznej. Nasz laser medyczny Mediostar Monolith – aktualnie najnowocześniejsze i innowacyjne urządzenie na świecie – wykazuje szerokie spektrum działania: usuwa niedoskonałości związane z fotostarzeniem, drobne zmarszczki, przebarwienia, rumień, a jednocześnie zwęża pory i ujędrnia skórę.

Na czym polega zabieg fotoodmładzania?

W naszej placówce wykonujemy zabiegi fotoodmładzania skóry twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach i innych części ciała. Opatentowany system światłowodowy TAPER gwarantują równomierny rozkład energii, zapewniając pełne skuteczność na całym obszarze zabiegowym. Regulacja parametrów z dokładnością do 1 J/cm² umożliwia optymalne dawkowanie energii, dzięki czemu zabieg może być doskonale dopasowany do indywidualnych potrzeb. Technologia ta umożliwia kontrolowane, termicznego uszkodzenia w obrębie miejsc z objawami starzenia się skóry, co pobudza intensywne procesy regeneracji i prowadzi do redukcji nieestetycznych problemów skórnych. Fotoodmładzanie sprawia, że skóra staje się gładsza, odzyskuje jędrność, zaczyna wyglądać promienniej i młodziej.

Fotoodmładzanie skóry – jak wygląda zabieg?

Zabiegi laserowego odmładzania skóry laserem Mediostar Monolith wykonujemy po przeprowadzeniu wywiadu celem wykluczenia przeciwwskazań. W pierwszej kolejności wykonujemy próbę laserową, aby uzyskać optymalne parametry wiązki laserowej. Fotoodmładzanie ciała polega na oddaniu serii „strzałów” na okolicę zabiegową. Procedura jest bezpieczna i komfortowa.

Fotoodmładzanie skóry – ile zabiegów wykonać?

Najbardziej pożądane efekty zabiegów laserowych wymagają serii 3-5 zabiegów, z przerwą pomiędzy ok. 4 tygodni, ponieważ mniej więcej tyle czasu potrzebuje skóra, aby zaszły w niej procesy regeneracji.

Zalecenia po zabiegu fotoodmładzania

Po zabiegu fotoodmładzania należy chronić okolicę zabiegową przed słońcem SPF 50+, i nie korzystać z solarium. Polecamy nakładanie delikatnych kremów nawilżających i unikanie preparatów potencjalnie drażniących skórę.