+48 500 503 512

Depilacja laserowa MEDIOSTAR MONOLITH

Depilacja laserowa – trwałe usuwanie niechcianego owłosienia. W naszym salonie AVENZA depilację laserową wykonujemy za pomocą najnowocześniejszego i najskuteczniejszego lasera Mediostar Monolith. Depilacja laserowa to jedyna metoda depilacji bez podrażnień, bez wrastających włosków, bez krostek. Już po pierwszym zabiegu efekty depilacji laserowej to redukcja owłosienia o ok. 40% i gładka skóra bez włosków przez kilka następnych tygodni. Po serii zabiegów o problemie niechcianego owłosienia możesz zapomnieć! Zabiegi depilacji laserowej wykonuje doświadczony kosmetolog

Czas:

30 - 60 min.

Cena:

od 249 zł

Cena w pakiecie:

rabat od 15 - 30%

Przeciwwskazania

Cennik depilacji laserowej mediostar monolith

Depilacja laserowa MEDIOSTAR MONOLITH Cena
MAŁA PARTIA WĄSIK
BRODA
PACHY
DŁONIE
STOPY
SZPARA POŚLADKOWA
30 min
  249 zł
ŚREDNIA PARTIA BIKINI PŁYTKIE
CAŁA TWARZ
POŚLADKI
RAMIONA
PRZEDRAMIONA
ŁYDKI + KOLANA
UDA
30-60 min
  349 zł
DUŻA PARTIA BIKINI GŁĘBOKIE
CAŁE NOGI
CAŁE RĘCE
PLECY
TORS
60-90 min
  499 zł

Jak działa laser Mediostar Monolith?

Mediostar Monolith jest laserem diodowym wysokiej mocy, który powstał w firmie Asclepion Laser Technologies. Jest to innowacja w zakresie technologii laserowej wyróżniająca się m.in: maksymalną mocą oraz najkrótszymi impulsami. Kontaktowy system chłodzenia skóry 360° bardzo skutecznie schładza naskórek, chroni skórę przed oparzeniami i umożliwia pracę w dowolnym kierunku. Technologia TAPER firmy Asclepion zapewnia równomierne rozprowadzenie energii w całym polu zabiegowym, co zapobiega powstawaniu „gorących plam” i zmniejsza ryzyko wystąpienia efektów ubocznych. Cechy te sprawiają, że zabieg jest skuteczniejszy, szybszy i delikatniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Jedyna w swoim rodzaju technologia diodowa, o długości fali 810/940 nm, zmiennej długości impulsu (3-400 ms) i wysoce wydajnym systemie chłodzenia, gwarantuje bezpieczne zabiegi dla wszystkich fototypów skóry (I-VI).

Depilacja laserowa – jak wygląda zabieg?

Przed rozpoczęciem depilacji laserowej kosmetolog przeprowadza wywiad celem wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Następnie ocenia typ i stan skóry, rodzaj włosków, by dobrać bezpieczne i skuteczne parametry lasera. Potem wykonuje próbę na małym obszarze skóry. Podczas depilacji klient leży wygodnie na leżance, ma założone okulary ochronne.

Depilacja laserowa bikini – jak wygląda zabieg?

Podczas depilacji miejsc intymnych klient otrzymuje jednorazową bieliznę. Zabieg odbywa się w komfortowej atmosferze, nie ma się czego obawiać ani wstydzić.

Jak się przygotować do depilacji laserowej?

W dniu zabiegu należy zgolić dokładnie włoski maszynką do golenia. Cztery tygodnie przed depilacją laserową nie należy wykonywać depilacji woskiem, pastą cukrową, wyrywać włosków pęsetą. Depilacji laserowej nie wykonuje się na opaloną skórę, przed zabiegiem należy ograniczyć opalanie się, także korzystanie z solarium. Należy również zadbać o to, aby okolica zabiegowa była wolna od balsamów, kremów i antyperspirantów.

Depilacja laserowa – jak pielęgnować skórę po zabiegu?

Zwykle po zabiegu pojawia się rumień na skórze, co jest zjawiskiem naturalnym i świadczy o prawidłowo wykonanym zabiegu. Zaczerwienienie skóry znika samoczynnie po ok. 1-2 godzinach. Skóra po depilacji nie wymaga specjalistycznej pielęgnacji.

Depilacja laserowa – czy boli?

Nasz laser posiada innowacyjny system chłodzenia skóry 360°, który bardzo skutecznie schładza naskórek, chroni skórę przed oparzeniami. Technologia TAPER firmy Asclepion zapewnia równomierne rozprowadzenie energii w całym polu zabiegowym, co zapobiega powstawaniu „gorących plam” i zmniejsza ryzyko wystąpienia efektów ubocznych. Dla wielu osób odczucia towarzyszące depilacji są porównywalne do ukąszenia komara. Stopień odczuwania bólu jest sprawą indywidualną.